Wyjazdy

Fundacja „Łagowski Dom Artysty” nie zapomina o partnerach i przyjaciołach, stara się też o ciekawy edukacyjny program dla uczestników zajęć organizowanych dla wielbicieli piękna sztuk wszelakich i rękodzieła.

lato 2017

Odkrywamy na nowo uroki łagowskich jezior.

20.05.2017

Wyjazd do muzeum we Wrocławiu.

12.06.2017

W Zielonej Górze odbył się III Sejmik LOTUR. W odpowiedzi na ciepłe zaproszenie Pani Prezes LOTUR w pracach Sejmiku uczestniczyła grupa z Łagowa. W ostatnim wydaniu LOTUR są strony poświęcone Miastu Artystów – Zaułkowi Sztuk – Łagowowi i działalności Łagowskiego Domu Artysty. Przedstawiono w nim materiały o Pikniku Kulturalnym oraz ciekawostkach tego wydarzenia.

09.06.2017

Na wernisażu poplenerowym Międzyrzeckiego Domu Kultury odwiedziliśmy artystów-uczestników Międzynarodowego Pleneru Malarskiego.  Sala wystawiennicza pełna była gości. Spotkaliśmy się ze starymi przyjaciółmi i poznaliśmy  nowych twórców. Niespodzianką wernisażu był ciekawy występ niemieckich uczestników pleneru.

Zaprosiliśmy do Łagowa na Piknik Kulturalny swoich sąsiadów – organizatorów plenerów z MOK Międzyrzecza, którzy też zobaczą dorobek artystyczny uczestników  XXIII Pleneru Malarskiego im. Jolanty Zdrzalik w Łagowie  „Niebo w Zieleni”.

 

09.03.2017

Sala Kolumnowa w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego
Konferencja „Podmioty Ekonomii Społecznej – kierunki rozwoju i wsparcie finansowe w 2017r.”

23.02.2017

Wystawa poplenerowa „Niebo w Zieleni” w Domu Kultury w Świebodzinie

19.02.2017

Wyjazd na wernisaż SAP w Haldensleben Niemcy

10.02.2017

Wyjazd do przyjaciół z Centrum Kultury „Zamek” w Kożuchowie na wystawę PGNiG

 

Spotkanie z  Wojewodą Lubuskim Władysławem Dajczakiem

Możliwość komentowania jest wyłączona.